601 017 000

DENKA LIFT DK 18

Perfektní stabilizační a konstrukční vlastnosti přívěsné plošiny, kterou využijete pro montážní a další práce v náročných terenních podmínkách.

POPIS

Nepřekonatelná kvalita a výkonnost charakterizují robustní pracovní plošinu DENKA LIFT DK18, kterou lze obsluhovat bez předchozích znalostí. Z jednoho umístění je plošina schopna pokrýt velkou plochu díky nekonečné otoči, pracovnímu koši, který je otočný na obě strany a elektromechanickému snímači zatížení koše, jenž zaručuje maximální stranový dosah. 

 

Pracovní výška plošiny je 18 metrů a stranový dosah je 11,3 metrů. Stabilitu plošině poskytují 4 jednotlivě ovládané hydraulické opěry a vestavěný stabilizátor. Plošina splňuje přísné bezpečnostní předpisy a mezinárodní normy. Ochranný systém přívěsné plošiny – dvojnásobné jištění, hydraulické zámky, přepouštěcí ventily – zajišťuje perfektní bezpečnost pracovníka v koši i personálu na zemi. Elektromechanický snímač klopných momentů spolehlivě zajišťuje optimální stranový dosah, v závislosti na zatížení koše. Proto lze z jednoho pracovního místa pokrýt např. 20m délky okapu nebo 400 m2 plochy střechy.

 

Nekonečná otoč 360° a na obě strany otočný pracovní koš s úhlovým ramenem přitom nabízejí optimální manipulaci. Teleskopický výložník je vyroben ze speciálně tažených hliníkových profilů, které zajišťují dobrou stabilitu a malou hmotnost. Kombinace vlastností výložníku a proporcionálně ovládaného systému rychlosti zaručuje uživateli v koši stabilní, bezpečné a funkční pracoviště. O kvalitě plošin DENKA-LIFT DK 18 svědčí i perfektní funkčnost, který tento model dosahuje i po několika letech používání.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Hodnoty ve sloupci „OZNAČENÍ“ jsou propojeny s vedlejším pracovním diagramem.

VIDEO